Näomaalingud

Näomaalingud sünnipäevale!

 

Kas tulemas on lapse sünnipäev ja ta on eas, kus näomaalingud niiväga meeldivad?

Näomaaling lisab igale peole elevust, kuna lapsed kehastuvad kellegiks teiseks.

 Kutsu näomaalija oma kodus toimuvale sünnipäevale või mängutuppa, sest kui jääb meelde näomaaling, jääb meelde kogu pidu!

Meie näomaalija oskab lastega mõnusalt suhelda ning ta  räägib nii eesti, vene kui inglise keelt!

Kasutame vaid parimaid näomaali värve (Snazaroo ja Eulenspiegel). Lisaks on meil rikkalik valik sädelusi, kivikesi, Swarowski kristalle ning huulepulki- ning huuleläikeid.

Poiste tarvis on olemas ka tattoo põhimõttel toimivaid šabloone, mis püsivad käel 2-3päeva (sobilik näiteks batuudikeskustes hüppajatele, kuna ei lähe laiali ja töö valmib paari minutiga). 

 Meie töid näete Portfolio alt ning hindasid Hinnakirja alt.  

Muudame teie särasilmade aasta oodatuima päeva meeldejäävaks sündmuseks!

Teie võtke endale aega ja nautige õnnestunud peo rõõmsat saginat!

 

 

Näomaalingud firmapidudel ja suvepäevadel!

 

Kas tulemas on firmapidu või on vaja juba suvepäevade organiseerimisele mõtlema hakata?

Kui otsid tegevust lastele - kutsu meie näomaalija, sest me pakume igas vanuses lastele midagi: näomaalinguid, glitter tätoveeringuid (veekindlad, liimi ja sädelusega tehtud mustrid) ning samuti hennamaalinguid!

Kirjuta meile oma soovist ning planeeritud ajaperioodist ja meie teeme Sinu firmale sobiliku pakkumise!

Sõltuvalt teie firma sündmuse formaadist võite tellida ka laste või täiskasvanute näomaali-, hennamaali- või meigikoolituse! 

Meie näomaalijad räägivad nii eesti-, vene- kui inglise keelt.

Kasutame vaid parimaid näomaali materjale (Eulenspiegel ja Snazaroo) ning meil on palju erinevaid sädelusi, kivikesi ja pärleid, mis muudavad iga peo säravaks!

Usalda oma mõte meie hoolde ja meie loome teie firma lastele- ning täiskasvanutele mälestused! 

 

 

Stiilimeik stiilipidudel

Kas tulemas on meeleolukas uueaasta pidu? Või oled kutsutud karnevalile, aga tahad ilmuda stiilses näole joonistatud maskis?

Olgu see pidu lastele või täiskasvanutele, näomaaling aitab alati uude rolli sisse elada!

Sina valid kostüümi ja meie maalime Su näo sellega sobivaks, sest meie armastame uudseid lahendusi! Nii lihtne see ongi!

Võid kutsuda meie näomaalija ka oma töökohta. Meie klientideks on paljude teiste kõrval Viru hotelli vastuvõtulauad, restoran Amarillo, kohvik Amigo.

Kas pole kõhe halloweeni- või volbriööl silmitsi seista tundmatuseni muutunud kelneriga?

Julge erineda!  Julge oma sõpru ning kliente üllatada! Meie aitame Sind!

 

 

Festivalid, laadad

 

Kas oled festivali korraldaja või plaanid ise koos lastega mõnest sündmusest osa võtta? Näomaalingud on igal festivalil laste kindlateks lemmikuteks!  Kutsu meid laste nägusid maalima, sest meil on palju väikesi ja suuri näidispilte, et iga väike särasilm leiaks omale sobiva pildi! 

Meid võib kohata Merepäevadel, Uue Maailma Festivalil, Viljandi Folgi käsitöölaadal, Viru Folgil, Maasikafestivalil, Vanamõisa laadal, Suure-Jaani järvefestivalil, Männipargi perepäeval, Põhja-Tallinna festivalidel,  ja paljudes muudes kohtades! Kirjuta meile ja anna teada mõnest toredast sündmusest Sinu kodukohas. See võib olla ka teie külalaat või pere kokkutulek! 

Meie näomaalijad suhtlevad nii eesti-, vene- kui inglise keeles. Materjalidena kasutame vaid parimaid näomaali värve (Eulenspiegel ja Snazaroo). Lisaks on meil suur valik pärleid, kivikesi ja sädelusi! 

Loome ilu ja toome värvi igasse sündmusesse! Sina ole vaid kohal! 

 

 

Näomaali õpitoad

Kas oled kunstnik või lasteaia kasvataja? Või on Sulle Lolo TV pealt nähtud näomaali õpetused lihtsalt huvi pakkuma hakanud? On Sul tunne,et tahaks ise ka osata? Võib-olla oled suure pere ema või on teil just tulemas suguvõsa kokkutulek, kus tahaksid oma külalisi näomaalingutega üllatada? Miski pole võimatu! Kutsu kohale meie näomaalija, sest näomaalide tegemine on õpitav ja lõbus! 

Näomaali kursusel räägime töövahenditest (svammid, pintslid, sädelused, kivikesed) ja nende kasutamistehnikatest. Samuti uurime grimmi alustõdesid, mida näomaali juures saab ära kasutada. Harjutame värvide hajutamist ning kavalaid üleminekuid mustrite ja sädeluste abil.  Suurema osa ajast aga praktiseerime, sest vaid nii saab käsi kindlaks! 

Näomaali kursust võib korraldada ka sünnipäeva raames lastele (soovitav alates 7.eluaastast), kes armastavad joonistamist ning jumaldavad värve!

Küsi meilt pakkumist ja korraldame lõbusa ning värvika kursuse!

 

Kõhumaaling

 

Kas Sulle meeldib teha  midagi enneolematut, mida hiljem meenutada ning oma lastele näidata? Kas Sulle meeldib kunst, värvid ja kumerused? Kas Sa tahad oma toredat uudist teatada ühe ilusa ning värvika kõhumaalingu kaudu? Aina enam naisi soovib oma rasedusaega tänu kõhumaalingule meeldejäävaks muuta, sest täpselt selline aeg ei kordu ju enam kunagi! 

Kui see mõte meeldib Sullegi, siis haara võimalusest ja võta meiega ühendust, sest isegi 9 kuud võib kiirelt mööduda! Kõik maalingud salvestame fotojäädvustuste kaudu! Kuna meil on kaasaskantav fotostuudio, võime tulla ka Sinu koju!